Synology - dyski sieciowe w Polsce

Synology w Polsce

punkt Dlaczego warto kupić ?

punkt Interfejs użytkownika DSM

punkt Oprogramowanie DSM 6

punkt Możliwości Synology

punkt Moduły dodatkowe

punkt Synology w biznesie

punkt Synology w domu

punkt Kopia zapasowa danych

punkt Funkcja Time Backup

punkt Konta i uprawnienia

punkt Kontrola dostępu przez ACL

punkt Wirtualizacja z Synology

punkt iSCSI w Synology

punkt Porównanie wydajności

punkt Bezpieczne dane - RAID

punkt Ochrona przed ransomware

punkt Dyski twarde dla Synology

punkt Sklep Synology PL

punkt Kim jesteśmy ?

punkt Pomoc techniczna

punkt Zgłoszenie awarii i pomoc

Wersja demo online

punkt Wejście do Synology ->

punkt Login: admin

punkt Hasło: synology

Wsparcie serwisowe

Pakiety EPA Care Pack

Tylko w EPA Systemy mamy programy serwisowy dla Synology. Do 5 lat gwarancji, serwis door-door, on-site, wsparcie techniczne i wiele więcej. Sprawdź co jeszcze oferujemy w pomocy tehnicznej.

Systemy monitoringu

Kamery IP przemysłowe

Czy wiesz, że każdy serwer NAS Synology posiada obsługę kamer IP i bogate funkcje stacji monitoringu video ? Synology poleca kamery Etrovision >

Facebook Synology

Wejdź na Facebook. Bądź na bieżąco z nowymi produktami Synology.

 

Zapraszamy również na Google+. Tam też zawsze pełne info o Synology.

 

Odtwarzanie muzyki w dyskach sieciowych Synology

W aplikacji Audio Station zastosowano technologię AJAX, która umożliwia odtwarzanie muzyki w nowatorski i ciekawy sposób. Użytkownik może organizować utwory w listy odtwarzania, przeglądać bibliotekę muzyczną i strumieniowo przesyłać muzykę przez Internet przy użyciu przeglądarki internetowej, która staje się centrum rozrywki. Od tej chwili muzyki przechowywanej na serwerze DiskStation można słuchać z dowolnego miejsca, korzystając z iPoda, radia internetowego lub innych serwerów multimediów UPnP/DLNA.

 

Synology Audio Station

 

Audiofile dbający o jakość dźwięku mogą łatwo uwolnić się od ograniczeń głośników USB, łącząc serwer Synology DiskStation z głośnikami Hi-Fi za pomocą obsługiwanego adaptera dźwięku USB. Głośniki z funkcją AirPlay również są obsługiwane w aplikacji Audio Station. Opcjonalny pilot Synology Remote umożliwia słuchanie muzyki i sterowanie jej odtwarzaniem z dala od komputera.

 

Wszystko, czego potrzeba w odtwarzaczu muzycznym

Synology odtwarzacz audioBez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania odtwarzacza multimedialnego można wygodnie odtwarzać muzykę z aplikacji Audio Station przy użyciu przenośnego odtwarzacza muzycznego. Muzykę można odtwarzać jednocześnie w przeglądarce internetowej (tryb strumieniowania), przez głośniki USB (tryb USB) i przy użyciu renderera multimediów. W trybie strumieniowania można odtwarzać muzykę w formatach MP3 i M4A oraz audycje radia internetowego w formacie MP3.

 

W odtwarzaczu muzyki są wyświetlane szczegółowe informacje o odtwarzanym w danej chwili utworze, takie jak tytuł utworu, album, wykonawca i czas trwania. Do folderu z muzyką można wstawić obraz okładki albumu, który będzie wyświetlany podczas odtwarzania muzyki. Na panelu kolejki poniżej odtwarzacza muzyki jest widoczna bieżąca lista odtwarzania. Jednym kliknięciem można przełączać się z trybu strumieniowania do trybu USB lub do renderera multimediów. Możliwe jest jednoczesne odtwarzanie muzyki we wszystkich trzech trybach. Przyciski odtwarzania losowego i powtarzania zapewniają dodatkową elastyczność odtwarzania.

 

Przeglądanie biblioteki muzycznej i tworzenie list

Cover flow na SynologyKolekcję muzyki można wyświetlać według kategorii, można także wybrać losowo utwory przy użyciu opcji Random100 dostępnej w aplikacji Audio Station. Albumy i utwory można przeglądać jako listy, ikony i w trybie przepływu okładek. Miłośnicy muzyki posiadający obszerne zbiory docenią użyteczną funkcję szybkiego wyszukiwania z mechanizmem wyszukiwania podczas wpisywania.

 

Po uporządkowaniu utworów w listy odtwarzania dostęp do ulubionej muzyki staje się łatwiejszy niż kiedykolwiek. Listy odtwarzania można tworzyć i powiększać o kolejne utwory przy użyciu techniki „przeciągnij i upuść”. Można także wybrać utwory i utworzyć z nich listę odtwarzania za pomocą opcji w nowym menu otwieranym prawym przyciskiem myszy. Aby zacząć słuchać utworów z listy odtwarzania, należy dwukrotnie kliknąć ją w odtwarzaczu muzyki. Inteligentne listy odtwarzania zarządzane przez usługę DSM iTunes® są także dostępne w aplikacji Audio Station.

 

Możliwość tworzenia własnych list odtwarzania jest jedną z kluczowych funkcji Audio Station, które umożliwiają personalizację i gwarantują wyjątkowość każdego konta użytkownika. Każdy użytkownik może tworzyć swoje listy odtwarzania zgodnie z upodobaniami i jest jedyną osobą, która może modyfikować te listy.

 

Co więcej ?

Radio internetowe SynologyInternetowe stacje radiowe można wybierać z różnych kategorii muzycznych. W aplikacji Audio Station są gotowe listy stacji internetowych udostępniane przez usługi SHOUTCast  i RadioIO. Internetowe stacje radiowe można także ręcznie dodawać, usuwać i edytować, aby je dostosować do własnych preferencji.

Stacje radiowe przeciągnięte i upuszczone na listę Moje ulubione będą odtwarzane automatycznie po wybraniu funkcji Radio internetowe na pilocie Synology Remote. W trybie strumieniowania można także słuchać audycji internetowego radia w formacie MP3.

 

 

Equalizer SynologyJeśli używasz głośników USB podłączonych do stacji DiskStation, to możesz odtwarzać muzykę w aplikacji Audio Station w trybie USB. Korzystając z trybu USB, można poprawić jakość dźwięku za pomocą korektora Audio Station. Korektor znajdujący się poniżej pola wyszukiwania ma wiele gotowych ustawień — takich jak Rock, R&B czy Pop. Możesz dostosowywać brzmienie muzyki przez uwydatnienie lub wyciszenie wybranych zakresów częstotliwości, np. podbijając basy w celu uzyskania mocniejszego rytmu. Możesz także kompensować braki w paśmie przenoszenia powodowane przez odbicia i zakłócenia z otoczenia, uzyskując bardziej naturalne, pełniejsze brzmienie.

 

-> Zobacz bezpłatne aplikacje do dysków sieciowych Synology
-> Zobacz dlaczego warto kupić dysk sieciowy Synology

Dyski sieciowe - sklep

Sklep Synology - dyski sieciowe

Zapraszamy na zakupy serwerów Synology w naszym sklepie. Zapewniamy stałą dostepność, dostawa w 24 godz i nasze pełne wsparcie. Wejście do sklepu ->

Pakiety dla Synology

punkt Monitoring - kamery IP

punkt Serwer pocztowy i klient

punkt Stacja muzyczna i radio

punkt Pobieranie plików z sieci

punkt Drukowanie w sieci LAN

punkt Galeria zdjęć i filmów

punkt Zarządzanie mobilne

punkt Aplikacje iOS / Android

punkt Pakiety dodatkowe

Kontakt z nami

Dział Handlowy ->

tel. (91)-4315-360, -61, -62

biuro@synology.com.pl

 

Pomoc Techniczna ->

tel. (91)-4315-367

serwis@synology.com.pl

Recenzje Synology

Więcej recenzji dysków sieciowych i informacji z rynku serwerów:

Dyski sieciowe i macierze dyskowe - kompedium

Serwer Synology DS212Serwer Synology DS212

Chip Tip Recenzje Synology DS212+

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology Recenzja Synology

Testy Synology

Recenzja Synology Cloud Station

Copyright 2015, EPA Systemy Sp. z o.o.

Zobacz także: || Dyski sieciowe QNAP || Dyski sieciowe Asustor || QNAP - sklep || Synology - sklep || Kamery przemysłowe || Backup danych Ctera || Przełączniki KVM ||

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Ceny nie stanowią oferty w myśl kodeksu handlowego, a nieprawidłowości nie mogą być podstawą roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. jest zarejestrowana w KRS nr 0000241302, NIP: 852-245-73-81. Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania kupujących o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego.

e-mail: epa@profipc.pl