Synology - dyski sieciowe w Polsce

Synology w Polsce

punkt Dlaczego warto kupić ?

punkt Interfejs użytkownika DSM

punkt Oprogramowanie DSM 6

punkt Możliwości Synology

punkt Moduły dodatkowe

punkt Synology w biznesie

punkt Synology w domu

punkt Kopia zapasowa danych

punkt Funkcja Time Backup

punkt Konta i uprawnienia

punkt Kontrola dostępu przez ACL

punkt Wirtualizacja z Synology

punkt iSCSI w Synology

punkt Porównanie wydajności

punkt Bezpieczne dane - RAID

punkt Ochrona przed ransomware

punkt Dyski twarde dla Synology

punkt Sklep Synology PL

punkt Kim jesteśmy ?

punkt Pomoc techniczna

punkt Zgłoszenie awarii i pomoc

Wersja demo online

punkt Wejście do Synology ->

punkt Login: admin

punkt Hasło: synology

Wsparcie serwisowe

Pakiety EPA Care Pack

Tylko w EPA Systemy mamy programy serwisowy dla Synology. Do 5 lat gwarancji, serwis door-door, on-site, wsparcie techniczne i wiele więcej. Sprawdź co jeszcze oferujemy w pomocy tehnicznej.

Systemy monitoringu

Kamery IP przemysłowe

Czy wiesz, że każdy serwer NAS Synology posiada obsługę kamer IP i bogate funkcje stacji monitoringu video ? Synology poleca kamery Etrovision >

Facebook Synology

Wejdź na Facebook. Bądź na bieżąco z nowymi produktami Synology.

 

Zapraszamy również na Google+. Tam też zawsze pełne info o Synology.

 

Rewolucyjne zarządzanie Synology Disk Station Manager

Zobacz, jak wygląda system operacyjny serwera NAS nowej generacji. Dowiedz się, jak wykonywać wiele zadań jednocześnie i jak narzędzia komputerowe mogą pomóc w zwiększeniu produktywności. Administratorzy mają do wyboru wiele opcji dostosowywania umożliwiających stworzenie środowiska najwyższej klasy: od zmiany wyglądu strony logowania po wybór usług aplikacji na serwerze DiskStation. Dobra obsługa wielozadaniowości w systemie DiskStation Manager została dawno sprawdzona.

 

adobe Oprogramowanie DSM 5.0 - opis po polsku

 

Zobacz, w jaki sposób możesz ją wykorzystać, aby usprawnić wykonywanie zadań administracyjnych. Do funkcji ułatwiających obsługę należy między innymi przesyłanie plików w tle. Poznaj grupowanie, natychmiastowy podgląd, widok pilota, widgety i inne funkcje. Użytkownik ma dostęp do wielu różnych narzędzi na pulpicie internetowym, które pomogą mu zwiększyć produktywność i wydajność.

 

Synology Disk Station Manager 4

Pulpit w przeglądarce internetowej

DiskStation Manager oferuje pełny pulpit w przeglądarce internetowej z ustawieniami, które można dostosowywać, i utworzony zgodnie z ideą personalizacji oprogramowania. Pulpit nie tylko można dostosowywać, ale zawiera on także pakiet narzędzi do zarządzania, które pomagają śledzić status serwera.

Grupowanie aplikacji na pulpicie

Na pulpicie można tworzyć skróty do aplikacji, podfolderów i dowolnych plików. Gdy będzie się na nim znajdować zbyt wiele elementów, możesz podzielić je na grupy, aby nadal efektywnie z nich korzystać. Grupom możesz nadać dowolne nazwy, o ile będą łatwo rozpoznawalne.

Natychmiastowy podgląd

Natychmiastowy podgląd bardzo przydaje się, gdy otwartych jest zbyt wiele okien i nie wiadomo, co i w którym się znajduje. Wystarczy przesunąć kursor myszy nad ikony na pasku zadań systemu DSM, aby zobaczyć podgląd okna w miniaturze, czy będzie to Audio Station, File Station, Panel sterowania, czy dowolna inna uruchomiona aplikacja. Kliknij podgląd w miniaturze raz jeszcze, aby wyświetlić okno w trybie pełnoekranowym.

Przycisk Pokaż pulpit

Jeśli w tym samym czasie działa zbyt wiele programów, czasem ciężko dostać się do pulpitu. Aby można było szybko odsłonić pulpit, w lewym górnym rogu ekranu umieszczono przycisk Pokaż pulpit. Mimo że po kliknięciu tego przycisku pulpit zostaje oczyszczony, aplikacje w dalszym ciągu działają w tle. Ten sam przycisk pozwala także natychmiast przywrócić dostęp do tych aplikacji. Kliknięcie go spowoduje również wyświetlenie na pulpicie wszystkich aplikacji w kolejności, w jakiej zostały otwarte.

Widok pilota

Jedno kliknięcie wystarczy, aby wyświetlić wszystkie uruchomione aplikacje w jednym miejscu. Kiedy więc wykonujesz wiele czynności naraz - słuchasz muzyki, szukasz aplikacji do pobrania, rozpoczynasz wykonywanie kopii zapasowej, pracujesz nad plikami w różnych oknach itd. - możesz szybko znaleźć jedno, żądane zadanie.

Widget na pulpicie

Dobrze jest mieć status swojego serwera na oku. W systemie DSM 4.0 wystarczy do tego jedno kliknięcie. Dzięki nowym widgetom można monitorować różne rzeczy - stan systemu, logi, stan kopii zapasowej, wykorzystanie pamięci masowej i zasobów oraz aktywne połączenia. Wszystko jest w jednym miejscu. Aby uruchomić odpowiednią aplikację, powiedzmy Monitor zasobów, wystarczy kliknąć ikonę, a widget zostanie natychmiast zaktualizowany.

Organizowanie skrótów na pulpicie

Serwera DiskStation można używać na wiele sposobów. Zawsze znajdą się też aplikacje używane częściej niż inne. Oprócz tego czasem masz jeden folder z plikami, do których bardzo często się odwołujesz. Utwórz skróty na pulpicie prowadzące bezpośrednio do tych elementów. Jeśli któregoś dnia stwierdzisz, że na pulpicie jest już za dużo skrótów i zrobił się bałagan, możesz podzielić je na grupy.

Instalowanie potrzebnych pakietów

Centrum pakietów znajdziesz ciekawe aplikacje, które rozszerzą podstawowe funkcje serwera DiskStation (takie jak Zarządzanie przechowywaniem). Możesz wybrać te pakiety, które chcesz. Niektóre popularne aplikacje, takie jak Audio Station i Surveillance Station, mają indywidualne strony logowania. Wystarczy przypisać alias i uzyskiwać do nich dostęp bezpośrednio z osobnej strony logowania.

 

-> Zobacz bezpłatne aplikacje do dysków sieciowych Synology
-> Zobacz dlaczego warto kupić dysk sieciowy Synology

Dyski sieciowe - sklep

Sklep Synology - dyski sieciowe

Zapraszamy na zakupy serwerów Synology w naszym sklepie. Zapewniamy stałą dostepność, dostawa w 24 godz i nasze pełne wsparcie. Wejście do sklepu ->

Pakiety dla Synology

punkt Monitoring - kamery IP

punkt Serwer pocztowy i klient

punkt Stacja muzyczna i radio

punkt Pobieranie plików z sieci

punkt Drukowanie w sieci LAN

punkt Galeria zdjęć i filmów

punkt Zarządzanie mobilne

punkt Aplikacje iOS / Android

punkt Pakiety dodatkowe

Kontakt z nami

Dział Handlowy ->

tel. (91)-4315-360, -61, -62

biuro@synology.com.pl

 

Pomoc Techniczna ->

tel. (91)-4315-367

serwis@synology.com.pl

Recenzje Synology

Więcej recenzji dysków sieciowych i informacji z rynku serwerów:

Dyski sieciowe i macierze dyskowe - kompedium

Serwer Synology DS212Serwer Synology DS212

Chip Tip Recenzje Synology DS212+

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology Recenzja Synology

Testy Synology

Recenzja Synology Cloud Station

Copyright 2015, EPA Systemy Sp. z o.o.

Zobacz także: || Dyski sieciowe QNAP || Dyski sieciowe Asustor || QNAP - sklep || Synology - sklep || Kamery przemysłowe || Backup danych Ctera || Przełączniki KVM ||

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Ceny nie stanowią oferty w myśl kodeksu handlowego, a nieprawidłowości nie mogą być podstawą roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. jest zarejestrowana w KRS nr 0000241302, NIP: 852-245-73-81. Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania kupujących o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego.

e-mail: epa@profipc.pl