Synology - dyski sieciowe w Polsce

Synology w Polsce

punkt Dlaczego warto kupić ?

punkt Interfejs użytkownika DSM

punkt Oprogramowanie DSM 6

punkt Możliwości Synology

punkt Moduły dodatkowe

punkt Synology w biznesie

punkt Synology w domu

punkt Kopia zapasowa danych

punkt Funkcja Time Backup

punkt Konta i uprawnienia

punkt Kontrola dostępu przez ACL

punkt Wirtualizacja z Synology

punkt iSCSI w Synology

punkt Porównanie wydajności

punkt Bezpieczne dane - RAID

punkt Ochrona przed ransomware

punkt Dyski twarde dla Synology

punkt Sklep Synology PL

punkt Kim jesteśmy ?

punkt Pomoc techniczna

punkt Zgłoszenie awarii i pomoc

Wersja demo online

punkt Wejście do Synology ->

punkt Login: admin

punkt Hasło: synology

Wsparcie serwisowe

Pakiety EPA Care Pack

Tylko w EPA Systemy mamy programy serwisowy dla Synology. Do 5 lat gwarancji, serwis door-door, on-site, wsparcie techniczne i wiele więcej. Sprawdź co jeszcze oferujemy w pomocy tehnicznej.

Systemy monitoringu

Kamery IP przemysłowe

Czy wiesz, że każdy serwer NAS Synology posiada obsługę kamer IP i bogate funkcje stacji monitoringu video ? Synology poleca kamery Etrovision >

Facebook Synology

Wejdź na Facebook. Bądź na bieżąco z nowymi produktami Synology.

 

Zapraszamy również na Google+. Tam też zawsze pełne info o Synology.

 

Kompletne rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i przywracania działania.

Utrata danych stanowi prawdziwe zagrożenie, niezależnie od wykorzystywanego urządzenia pamięci masowej. Ważne pliki, takie jak zdjęcia ze ślubu czy krytyczne dokumenty służbowe, zasługują na najlepszą strategię tworzenia kopii zapasowych, aby uchronić je przed niespodziewanymi awariami sprzętu komputerowego, naturalnymi katastrofami oraz zwyczajnym przypadkowym usunięciem. System DSM pomoże w tym dzięki niezawodnym i elastycznym rozwiązaniom tworzenia kopii zapasowych.

 

Kopia zapasowa - Synology

 

Kopia zapasowa komputera osobistego

Dla komputerów PC, Mac oraz urządzeń zewnętrznych. Dzięki konfigurowalnej oraz rozszerzalnej pamięci masowej, serwer Synology NAS stanowi idealny wybór w przypadku wykonywania kopii zapasowych danych zapisanych na dowolnym urządzeniu, czy to na komputerze z systemem Windows, Mac czy zewnętrznym urządzeniu.

Oprogramowanie backupu danych - Storage Craft dla Synology ->

 

Kopia zapasowa Windows

System Windows. Można tworzyć kopię zapasową wszystkich danych zapisanych na komputerze z systemem Windows – zdjęć, muzyki, dokumentów – bezpośrednio na serwerze Synology NAS za pomocą aplikacji Cloud Station i innych podobnych aplikacji.

Kopia zapasowa Apple

System Mac OS X - Apple. System operacyjny DSM z łatwością obsługuje oprogramowanie Time Machine, co umożliwia użytkownikom systemu Mac OS X łatwe tworzenie kopii zapasowych plików i ich przywracanie.

Kopia zapasowa USB

Kopia na urządzenia zewnętrzne i z urządzeń zewnętrznych. Użytkownicy posiadający wiele plików na zewnętrznych dyskach twardych mogą łatwo utworzyć ich kopię zapasową bezpośrednio na serwerze Synology NAS, używając kabla USB.

 

Kopia zapasowa i replikacja

Wydajne narzędzia dla wszystkich środowisk. Aby ochronić krytyczne dane skladowane na serwerach przed niespodziewanymi wypadkami, dobrym pomysłem jest zawsze stworzenie na innym urządzeniu lub w lokalizacji poza firmą kopii zapasowej danych przechowywanych na serwerze Synology NAS. Rozwiązanie Backup & Replication firmy Synology jest wyposażone w rozbudowane narzędzia do tworzenia kopii zapasowych bezpośrednio na innych urządzeniach firmy Synology lub rsync zgodnych serwerów.

 

Replikacja Synology - rsync

Kopia zapasowa konfiguracji serwera Synology. Można tworzyć kopię zapasową konfiguracji systemu, np. kont użytkowników, informacji o udostępnionych folderach, udostępnianiu plików oraz innych ustawień. Kiedy zajdzie potrzeba wykonania migracji systemu na dużą skalę, wystarczy przywrócić konfiguracje systemu z kopii zapasowej na nowym serwerze Synology.

Synchronizacja udostępnionych folderów. Można zsynchronizować udostępniane foldery pomiędzy dwoma serwerami DiskStation, dzięki czemu kopie plików znajdują się na obu serwerach. Po początkowej konfiguracji, modyfikacje są automatycznie synchronizowane, niezależnie od tego, czy treści udostępnianych dokumentów są dodawane, usuwane czy edytowane.

Tworzenie kopii zapasowej danych w zdalnej lokalizacji. Synology umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowej danych na innym serwerze Synology DiskStation w tym samym budynku lub znajdującym się na innym kontynencie. Jest to przydatne do konsolidacji danych z różnych oddziałów firmy. Przesyłane dane są szyfrowne i w pełne bezpieczne.

Tworzenie kopii zapasowych według harmonogramu. Najlepsza strategia tworzenia kopii zapasowych wymaga jak najmniej wysiłku. Można zaprogramować zadania tworzenia kopii zapasowych, aby rozpoczynały się one automatycznie w określonym czasie lub powtarzały się zgodnie z żądanym harmonogramem.

Szyfrowanie i kompresja. Włączona opcja szyfrowania przy użyciu algorytmu AES z kluczem 256-bitowym i kompresji zabezpiecza dane i zwiększa wydajność podczas tworzenia kopii zapasowych danych na innym serwerze.

 

 

Szybkie wyszukiwanie i przywracanie pojedynczych plików

Kopie zapasowe z wieloma wersjami plików umożliwiają przywracanie stanu plików z konkretnego punktu w czasie, a jednocześnie minimalizują zużycie pamięci masowej, ponieważ zapisywane są wyłącznie bloki danych zmienione między wersjami. W razie przypadkowego nadpisania lub usunięcia ważnego dokumentu wystarczy przejrzeć poprzednie wersje na osi czasu i przywrócić żądany plik.

Kopia zapasowa - migawki na Synology

 

Wybierz dokładnie ten plik, którego potrzebujesz, skopiuj go i przywróć lub pobierz. Znajdź właściwą wersję kopii zapasowej dzięki osi czasu. Te rozwiązania zapewniają pełna kontrolę na kopiami zapasowymi. Juz nigdy więcej nie będziesz musiał przeszukiwać folderów w poszukiwaniu tego jednego pliku w odpowiedniej wersji.

 

Rotacja kopii zapasowych i oszczędzanie miejsca za pomocą funkcji Smart Recycle

W przypadku zaplanowanych kopii zapasowych danych funkcja Smart Recycle pozwala uprościć kontrolę wersji przez automatyczne usuwanie starszych, niepotrzebnych wersji kopii zapasowych, oszczędzając czas i minimalizując nakłady pracy. Jeśli jakaś wersja jest szczególnie ważna, można ją zablokować i uchronić przed automatycznym usunięciem.

Rotacja kopii zapasowych

Funkcja Smart Recycle powoduje usuwanie starszych wersji po osiągnięciu limitu, ale pozwala zachować inteligentną mieszankę kopii zapasowych z minionego dnia, miesiąca oraz wcześniejszych okresów, co przekłada się na możliwość ograniczenia zużycia miejsca i jednoczesne zachowanie elastyczności pozwalającej przywracać dane z określonego punktu w czasie. Użytkownicy, którzy chcą zachować tylko ostatnie wersje kopii zapasowych, w przypadku osiągnięcia maksymalnej liczby wersji mogą skorzystać z opcji automatycznego usuwania najstarszych kopii, jednocześnie zachowując najnowsze.

 

Tworzenie kopii zapasowych w chmurze

Przechowywanie w chmurze jest kluczowym elementem w wielu domowych i firmowych strategiach tworzenia kopii zapasowych, pozwalając użytkownikowi zwiększyć odporność na klęski żywiołowe i zredukować wpływ sprzętu na środowisko. Kopie zapasowe danych przechowywanych na serwerze Synology NAS można bezpośrednio tworzyć w usługach publicznej chmury, takich jak Amazon S3, Amazon Glacier, Microsoft Azure, SFR oraz hicloud. Można w pełni wykorzystać zalety usług pamięci w chmurze dzięki automatycznym i niezawodnym funkcjom oferowanym przez firmę Synology.

Kopia zapasowa w chmurze Synology

 

Można pożegnać się z niepotrzebnymi opłatami za przesyłanie nadmiarowych plików do serwisu Amazon Glacier, jak również z dniami poświęconymi na odtwarzanie całego archiwum, tylko po to, aby uzyskać dostęp do jednego pliku. Deduplikacja oparta na pliku wyszukuje i usuwa nadmiarowe pliki przed załadowaniem zadania tworzenia kopii zapasowej, przyczyniając się do oszczędności pieniędzy i wprowadzenia porządku. Dodatkowo funkcja Explore umożliwia przeglądanie zawartości archiwum, pobieranie pojedynczych plików lub usuwanie zbędnych plików, bez konieczności przywracania całego archiwum.

 

Tworzenie kopii zapasowych jednostek LUN w środowisku iSCSI

Twarde dyski są często dzielone na partycje stanowiące jednostki LUN w środowisku iSCSI, aby wirtualne maszyny mogły uzyskać do nich dostęp, wspomagając w ten sposób zarządzanie i administrację całej infrastruktury sieciowej. Można wykonywać kopie zapasowe danych, systemów operacyjnych i aplikacji przechowywanych w jednostce LUN tak samo, jak w przypadku folderu na serwerze DiskStation, zarówno lokalnie, jak i zdalnie, bez żadnych dodatkowych kosztów czy zakupów.

 

Kopia zapasowa iSCSI LUN

 

Najszybszy i najbardziej wydajny sposób tworzenia kopii zapasowych wirtualnych maszyn obsługiwanych przez serwer Synology NAS jest teraz jeszcze lepszy. Od teraz można zaplanować automatyczne tworzenie migawek iSCSI LUN o określonej godzinie, co pozwala na tworzenie migawek codziennie lub co godzinę i przywracanie całego systemu do dowolnego punktu w czasie za pomocą kilku kliknięć. Migawki mają zasadnicze znaczenie, jeśli chodzi o przywracanie danych, jednak ilość miejsca, jakie zajmują one na głównym woluminie danych, wzrasta w miarę upływu czasu. Nowe zasady przechowywania pozwalają precyzyjnie dostosować strategię tworzenia migawek i pozbyć się starych migawek w sposób inteligentny celem zachowania w archiwum tylko tych, które są najwłaściwsze.

 

Aplikacje zewnętrzne

Wszystkie serwery firmy Synology zostały także przetestowane pod kątem ich współpracy z oprogramowaniem archwizującym innych firm. Dzięki temu w firmach, gdzie już te aplikacje sa wykorzystywane możliwe jest wykorzystanie serwerów Synology jako centralnego magazynu dla kopii zapasowych.

 

-> Zobacz bezpłatne aplikacje do dysków sieciowych Synology
-> Zobacz dlaczego warto kupić dysk sieciowy Synology

Dyski sieciowe - sklep

Sklep Synology - dyski sieciowe

Zapraszamy na zakupy serwerów Synology w naszym sklepie. Zapewniamy stałą dostepność, dostawa w 24 godz i nasze pełne wsparcie. Wejście do sklepu ->

Pakiety dla Synology

punkt Monitoring - kamery IP

punkt Serwer pocztowy i klient

punkt Stacja muzyczna i radio

punkt Pobieranie plików z sieci

punkt Drukowanie w sieci LAN

punkt Galeria zdjęć i filmów

punkt Zarządzanie mobilne

punkt Aplikacje iOS / Android

punkt Pakiety dodatkowe

Kontakt z nami

Dział Handlowy ->

tel. (91)-4315-360, -61, -62

biuro@synology.com.pl

 

Pomoc Techniczna ->

tel. (91)-4315-367

serwis@synology.com.pl

Recenzje Synology

Więcej recenzji dysków sieciowych i informacji z rynku serwerów:

Dyski sieciowe i macierze dyskowe - kompedium

Serwer Synology DS212Serwer Synology DS212

Chip Tip Recenzje Synology DS212+

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology Recenzja Synology

Testy Synology

Recenzja Synology Cloud Station

Copyright 2015, EPA Systemy Sp. z o.o.

Zobacz także: || Dyski sieciowe QNAP || Dyski sieciowe Asustor || QNAP - sklep || Synology - sklep || Kamery przemysłowe || Backup danych Ctera || Przełączniki KVM ||

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Ceny nie stanowią oferty w myśl kodeksu handlowego, a nieprawidłowości nie mogą być podstawą roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. jest zarejestrowana w KRS nr 0000241302, NIP: 852-245-73-81. Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania kupujących o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego.

e-mail: epa@profipc.pl